فهرست بستن

سرویس طلا

معمولا بین خرید های عقد و عروسی، سرویس طلا جزو محبوب ترین خریدهاست. خریدی که در عین شیرینی و جذابیت، برای عروس و داماد دغدغه ی زیادی به همراه می آورد.

دغدغه ی انتخاب مدل دلخواه برای عروس خانم و قیمت بالای سرویس طلا برای آقای داماد، یک دل مشغولی مهم و اساسی به نظر می رسد.

نکات خرید سرویس طلای عروس

سرویس کامل یا نیم ست عروس

سرویس طلا عموما از یک گردنبند، یک جفت گوشواره و دستبند تشکیل می شود و در بعضی سرویس ها دارای انگشتر نیز می باشد. و اگر شامل گردنبند و گوشواره باشد به آن نیم ست میگویند.

قیمت سرویس طلا عروس و بودجه شما

سرویس طلا
سرویس طلا

سپس بودجه خود را در نظر بگیرید. با بودجه ای که دارید میتوانید طلا بخرید یا جواهر؟ سرویس طلا میتوان خرید یا نیم ست؟ و در صورتی که بودجه شما برای خرید سرویس طلا کافی نیست میتوانید سرویس نقره مشابه طلا بخرید و انشالله بعدا طلا بخرید. درست است که همه ما خانم ها عاشق طلا هستیم اما ارزش زندگی خیلی بیشتر است و میتوان به سرویس طلا ساده و یا حتی سرویس نقره کفایت کرد.

همان طور که پیش تر گفته شد، سرویس طلا دارای دو رنگ سفید و زرد می باشد. انتخاب مدل سرویس طلا برای عروس خانم ها بسیار سخت است زیرا بین مدل های متنوع و شیکی که در بازار وجود دارد دچار سردرگمی میشوند, اول باید تصمیم بگیرید که طلا سفید میخواهید یا طلا زرد اینگونه شاید راحت تر بتوانید انتخاب کنید. که البته امروزه عروس خانم ها و کلا همه خانم های ایرانی طلا سفید را به طلاهای زرد تررجیح میدهند به همین دلیل سرویس طلاهای سفید طرفداران بیشتری دارد.

سرویس طلا نگین دار یا بدون نگین برای عروس

 سرویس طلاها امروزه نگین دار و بدون نگین هستند که انتخاب آن ها بستگی به سلیقه شما دارد.  چون بسیاری از عروس خانم ها موقع خرید جواهر، به آینده هم فکر می کنند که اگر خواستند سرویس شان را بفروشند، به خاطرسنگهایش ضررمی کنند یا نه؟

سرویس طلا ساده یا شلوغ برای عروس

 یکی از نکاتی که برای خرید و انتخاب مدل سرویس طلای عروس مد نظر داشته باشید، این است که از زیاده‌روی و اغراق در انتخاب مدل سرویس طلای عروس بپرهیزید. علاوه بر آن بهتر است رنگی را انتخاب کنید که بیش‌ترین هماهنگی را با رنگ لباس شما و همچنین مدل یقه لباس شما دارد.

نمونه و مدل های سرویس طلا عروس شیک