فهرست بستن

فواید طلا برای زنان

حلقه ازدواج

فواید طلا برای زنان

در گذشته‌هاي نه چندان دور هنگامي که زني به دليل ترس و يا وحشت غش مي‌کرد و يا فشار خون او پايين مي‌آمد براي درمان او تکه طلايي مانند گردنبند، انگشتر و يا دستبند طلايي را در ظرف آب مي‌انداختند و با قاشق طلا را در آب هم مي‌زدند و به خورد فرد مورد نظر مي‌دادند تا بهبود يابد که البته بسيار تاثيرگذار هم بود.

اروپايي‌ها در قرن هجدهم با اين روش شرقي‌ها يعني انداختن تکه طلايي در آب براي بهبود سلامت زنان آشنا شدند و با اين روش توانستند با خوراندن به اصطلاح آب طلا به زنان غش کرده و از حال رفته آنان را بهبود بخشند و با چشمان خود تماشا کنند که زنان به سرعت به هوش مي‌آيند. پس از مدتي متوجه اين موضوع شده‌اند که اين روش يک روش کاملا علمي و کاربردي است و آن را به اثبات رساندند. هنگامي که مي‌گوييم طلا فلز گران‌بهايي است منظور ما قيمت مادي طلا نيست بلکه از نظر کاربرد آن در علم پزشکي است.

طلا داراي سازگاري بالايي است و به همين دليل پزشکان از آن به عنوان پايداري در برابر خوردگي اعضاي بدن استفاده مي‌کنند. هنگامي که طلا در درون بدن قرار بگيرد هيچ گونه واکنش شيميايي از خود نشان نمي‌دهد و همچنين بدن انسان نيز هيچ مشکلي با آن ندارد.

طلا تمامي جريان الکتريسيته را از خود عبور مي‌دهد و از آن به عنوان بهترين هادي ياد مي‌کنند. اين فلز بسيار انعطاف‌پذير است و به همين دليل از آن براي درست کردن انواع قطعات پزشکي که نياز به دقت بالا دارند استفاده مي‌شود. تمامي الکترون‌هاي طلا در زير ميکروسکوپ ديده مي‌شوند که اين نشان دهنده رسانا بودن آن است که البته هيچ فلزي به اندازه طلا به اين اندازه قدرت رسانا ندارد.پژوهش هاي فراوان علمي ديگر نشان مي دهد که اشعه هاي طلا نقش منفي بر روي هورمون هاي جنسي مردان دارد درحالي که اشعه هاي عنصر «نقره» بر مردان و زنان چنين تأثيري ندارد.

رسول اکرم(ص) قرن ها پيش درباره اين موضوع فرمودند: طلا براي مردان امتم حرام و براي زنان امتم حلال است؛ اين مطلب ميزان اهميت و فايده احکام اسلامي را ثابت مي کند